ماکسی پوینت

پلتفرم بازی کاری

ماکسی پوینت

استارتاپ ماکسی پوینت یک پلتفرم بازی­ کاری مبتنی بر بلاک­چین است. هر بازی یک سناریو دارد و هر سناریو بر اساس یک بازی­ کاری شکل گرفته است. پلتفرم ماکسی پوینت مجموعه­ ای از تمامی بازی کاری­ هاست که این قابلیت رو در اختیار کاربر قرار میدهد که بتواند امتیازهایی که در هر بازی کسب کرده است را تبدیل به پول نقد و یا ارز دیجیتال کند. مزیت­ های این پلتفرم این امکان رو در اختیار کسب وکارها قرار می دهد تا بتوانند با بازی­ کاری، کسب و کار خودشان را یکپارچه سازی کنند و به جذب مخاطب بپردازند و به ثروت آفرینی برسند. درنهایت هدف این استارتاپ ساخت یک استودیو بازی برای افراد حرفه ای است.

 

ویژگی های ماکسی پوینت

سیستم مدیریت مشتری

پلتفرم ماکسی پوینت با بهره مندی از قابلیت های بازی کاری و گیمیفیکیشن و ترکیب آن با قابلیت های یک سیستم مدیریت مشتری پا به عرصه ی جدید از این سیستم ها نهاده است.

بیشتر بدانید

ساخت امتیاز

پلتفرم ماکسی پوینت با هدف ایجاد یک ساختار پوبا، فضایی برای کسب و کار ها ایجاد کرده که بتوانند به سادگی امتیاز های خودشان را تعربف کنند و در سیستم و پلتفرم خودشان استفاده کنند.

بیشتر بدانید

تبدیل امتیاز

ما همیشه دوست داریم وقتی بازی می کنیم امتیاز های کسب شده واقعی باشد. شما در ماکسی پوینت می توانید امتیاز ها را به یکدیگر تبدیل کنید و یا آن ها را با پول واقعی مبادله کنید.

بیشتر بدانید

ساخت بازی

پلتفرم ماکسی پوینت، با بهره گیری از مکانیک ها و دینامیک های موجود برای بازی سازی الگوریتمی ساده با قابلیت های پیشرفته طراحی کرده است، که بتوان به سادگی در آن بازی ساخت و منتشر کرد.

بیشتر بدانید

ماکسی پوینت یک پلتفرم بازی کاری

  • ایده ساخت یک ابزار گیمیفیکیشن برای کسب و کار هاست.
  • کسب و کار ها می توانند با ساخت بازی باعث پیشرفت خودشان شوند.
  • با سناریو های جذاب می توانید فضایی ایجاد کنید که مخاطب بی آن که متوجه شود تبدیل به مشتری شود.
  • قابلیت یکپارچه سازی با دیگر اپلیکیشن ها و پلتفرم ها، که بتواند با ایجاد یک تعامل مستقیم منجر به گسترش کسب و کار ها شود.
  • ایجاد یک سیستم مدیریت منابع انسانی با فرآیند های بازی کاری باعث افزایش کارایی می شود.
  • استفاده از تکنولوژی های واقعیت افزوده، بازی یا امتیاز ها را در دنیای واقعی نمایش دهیم.
  • با استفاده از قابلیت بارکدخوان، بازی ها و امتیازات را از طریق بارکد ارسال یا دریافت شوند.

جذاب، جامع و باحال با ماکسی پوینت

پلتفرم ماکسی پوینت با ایجاد یک فضای پویا برای بازی کاری، این قابلیت رو به همه کسب و کار ها می دهد تا بتوانند از این قابلیت ها به صورت تعریف شده در سیستم استفاده کنند، یکی از اهداف برجسته ی این پلتفرم تبدیل شدن به یک استودیو بازی کاری با قابلیت های پیشرفته و به صورت متن باز است تا هر پلتفرمی یا هر شخصی بتواند با کسب دانش از آن استفاده کند. با ساخت یک استودیو بازی کاری به عنوان اولین استودیو جامع بازی کاری در دنیا معرفی خواهیم شد.

جامعیت ۱۰۰%
کاربردی بودن ۱۰۰%
جذابیت ۱۰۰%
یکپارچگی ۱۰۰%