PinWorker

استارتاپ پین ورکر از بستر بلاکچین برای ساخت پلتفرم ارائه سرویس و خدمت رسانی استفاده می کند.این پلتفرمامکان ساخت پروفایل و پنل کاربری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. قابلیت ویژه و متمایز کننده که پین ورکر نسبت به دیگر سرویس های خدمت رسانی در اختیار کاربران خود قرار داده است، امکان تبدیل پنل کاربری به پنل تخصصی است. به این صورت کههر کاربری که دارای مهارت و توانایی است می تواند با تبدیل پروفایل خود به متخصص در پلتفرم به عنوان یک متخصص معرفی شود. در پنل تخصصی کاربر می تواند از جانب دیگر کاربران سفارش خدمت رسانی دریافت کرد، می تواند در مناقصه های ایجاد شده شرکت و ثبت پیشنهاد کرد و درنهایت می تواندبا استخدام به صورت رسمی در پین ورکر، پس از ثبت سفارشات کاربران متناسب با تخصصفردبرای انجام خدمت به سوی کاربر فرستادهشود.

امکان برپایی مناقصه و ثبت سفارش شخصی برای متخصصین که از قابلیت های منحصر به فرد پین ورکر هست، این فرصت را برای مشتریان و درخواست دهندگان خدمت فراهم می آورد تا بتوانند متخصص خود را از میان سایر متخصصان بر اساس فیلتر هایی مانند قیمت، کیفیت، رفتار حرفه ای و … انتخاب نمایند.

درنهایت هدف کلی این پلتفرم ارائه API به سایر توسعه دهندگان است که بتوانند در بستر پین ورکر و با استفاده از قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین کاربران فعال در این سیستم، شبکه خدمت رسان خود را بر پایه ایده های شخصی خود راه اندازی نمایند وکسب و کارخود را گسترش دهند.

اعضاء تیم

مهدی جمشیدی

بنیانگذار

linkedin.com/in/mahdi-jamshidi-041957184

آدرس وب سایت

www.pinworker.com

چرخه

شتابدهی دور اول

حوزه فعالیت

کسب و کار

سال تأسیس

بهمن ۹۷